Záznamy vystoupení z konference Počítač ve škole 2020

Zde najdete záznamy všech vystoupení z 1. dne konference Počítač ve škole (17. 9. 2020). Záznamy z 2. a 3. dne konference budou k dispozici pouze pro registrované účastníky konference. Pokyny pro jejich nalezení obdržíte na váš mail, který jste uvedli při registraci.

Přehled vystoupení z 1. dne konference

Dopolední program

Daniela Růžičková (NPI ČR): Revize ICT kurikula 2020

eStánky - prostor pro diskuzi s vystavovateli

Tradiční součástí konference Počítač ve škole jsou stánky vystavovatelů. I letos jsme pro vás připravili možnost setkat se se zástupci firem, diskutovat s nimi o vašich požadavcích, nechat si poradit s vašimi problémy...

Každý vystavovatel má vytvořenou samostatnou virtuální místnost - eStánek, jejich přehled a linky na jednotlivé místnosti najdete na webu konference.

Pokyny pro účastníky 17. ročníku konference Počítač ve škole

Program:

- tisková verze programu je k dispozici ZDE, po přihlášení k vašemu konferenčnímu účtu si můžete sami sestavit vlastní program v sekci Program/Detailní program

- první den konference (čtvrtek) probíhá plenární sekce (začátek v 9:00), druhý a třetí den paralelní program v cca 6 sekcích

- ze všech vystoupení bude pořizován záznam

Hardwarové požadavky:

Oficiální zahájení 17. ročníku konference Počítač ve škole

Digitální technologie ve výuce – efektivně, účelně, zajímavě. To je hlavní motto organizátorů konference Počítač ve škole, jejíž 17. ročník začíná právě dnes, ve čtvrtek 17. 9. 2020. Setkáváme se v září a online – termín a forma, jakou by si ještě před pár měsíci nikdo z nás nedovedl představit.