Zařízení Chrome ve výuce

Petr Caloň
přednáška

Uvažujete o zakoupení Chromebooků do vaší školy? Chcete si pořídit stroje, které s přehledem vydrží na jedno nabití celý den a které jsou bezúdržbové a dálkově spravovatelné? Na Masarykově gymnáziu v Příboře máme již půl roku chromebookovou učebnu, kterou využíváme v hodinách ZSV a dějepisu. Na přednášce si ukážeme výhody chromebooků, které umožňují efektivně zapojit žáky do výuky a lépe individualizovat jejich vzdělávací potřeby. Kromě praktických příkladů používání chromebooků se dozvíte, jak snadné a rychlé je jejich nasazení do IT prostředí školy a rovněž výhody hromadné online konfigurace zařízení, které tak můžete spravovat prakticky odkudkoliv.     .

Připraveno bude pro Vás  také několik druhů Chrome zařízení, které si můžete vyzkoušet a ověřit si,  že svou rychlostí a jednoduchostí jsou ideální pro učitele či žáka.

Součástí přednášky bude i praktická ukázka využití chrome zařízení v kombinaci s Učebnou Google a dálkovou správou prostřednictvím “Chrome management console”.