Tvorba interaktivních testů snadno a rychle

Martin Klimo
firemní workshop

Ukážeme si, jak tvořit interaktivní testy snadno a rychle v programu Alf, kde máte k dispozici 12 typů pestrých úloh. Stejně tak si ukážeme i možnost online testování pro žáky se širokou zpětnou vazbou o parametrech úspěšnosti žáků i jednotlivých úloh. Každý účastník obdrží licenci START zdarma pro tvorbu úloh výběr jedné odpovědi.

Ukážeme Vám i výukové DVD Alfíček pro mateřské školy, kde naleznete pestrou sadu více než 3.000 úloh, cvičení a her pro mateřské školy. Díky nim si děti procvičí slovní zásobu a vědomostní znalosti z prakticky všech oblastí učiva mateřské školy. Kromě české slovní zásoby si mohou procvičit i slovní zásobu v anglickém jazyce. Toto jedinečné DVD by na vaší mateřské škole určitě nemělo chybět.

Přehled programu Alf naleznete na webových stránkách www.programalf.cz