SMART Notebook 15 a žákovská zařízení v hodinách matematiky (prezentuje Hana Ulíková)

Karolína Napravilová
firemní workshop

Nová verze SMART Notebook 15 nabízí široké možnosti pro větší zapojení žáků a stává se jednotícím prvkem při práci ve třídě. Ukážeme si jeho využití pro vytvoření motivujících hodin s kvalitním obsahem a především smysluplným, efektivním využitím žákovských zařízení. Předvedeme si aktivity Lesson Activity Builderu (LAB) jako je "Vykřikněte to nahlas!" - ideální nástroj pro získávání podnětů pro diskuzi, členění odpovědí do kategorií či sdílení obrázků. Vyzkoušíte si také hlasování se SMART Response VE. Získáte okamžitou zpětnou vazbu nebo si můžete připravit kompletní testování. Přijďte, nudit se Vás nenecháme… Na své si přijdou učitelé všech stupňů škol.