Škola OnLine šetří čas i peníze

Ondřej Helar
firemní přednáška

Jakým způsobem může škola pomocí Školy OnLine ušetřit čas i peníze? Způsobu je hned několik, tak si je pojďme představit.

1. Škola OnLine je český cloudový informační systém. Díky tomu nepořizujete žádný server, nestaráte se o jeho provoz ani správu. Právě to Vám umožňuje ušetřit i desítky tisíc ročně oproti stávajícímu stavu.
  2. Škola OnLine si rozumí i s dalšími IT řešeními používanými na školách. Díky napojení na stravovací systém si jednoduše objednáte jídlo, vazba na docházkový systém Vám zjednoduší zapsání do třídní knihy. Vás ale třeba zaujme integrace s Microsoft Office 365, přenos výsledků e-learningových testů z LMS systémů, nebo …
  3. Automaticky používáte vždy tu nejnovější verzi Školy OnLine. Odpadá tak pracné a zdlouhavé instalování aktualizací, jak jste zvyklí z jiných systémů. Ušetřený čas můžete díky tomu strávit užitečněji a příjemněji.