Revoluce pokračuje!

Michal Holovský
firemní přednáška

Chcete být v IT technologiích stále „in“? Držte se tedy firem, které masivně investují do nových technologií a zasahují tím významně do dění na trhu. Přesvědčíme Vás, že EPSON je v tiskových technologiích právě takovou firmou. Chtěli byste například zakoupit pro Vaši školu rychlé tiskárny s kvalitním tiskem a k tomu byste rádi také vybavili učebny projektory? Napjaté finanční prostředky ve školách způsobí občas napjaté vztahy, když se kupuje nové výukové IT zařízení. Chytré učitele v takovém případě ve školách zajímají nejen ceny za nákup tiskových zařízení, ale hlavně za jejich provoz. Dokáží si totiž spočítat, že vhodným výběrem tiskového řešení od EPSONu mohou oproti konkurenčním tiskárnám ušetřit třeba i na interaktivní projektor EPSON pro jejich školu. Připadá Vám tato myšlenka až troufalá? Na této přednášce Vám poradíme jak na to...