Příklady úspěšného využívání ICT ve školství (přednášející David Lesch - AV Media)

správce obsahu
firemní přednáška

Cílem prezentace je sdílení zkušenosti úspěšných škol se zaváděním ICT a interaktivní výuky, inspirace a ukázka příkladů dobré praxe. Moderní ICT technologie se musí pro školu stát efektivním akcelerátorem změny a nástrojem realizace jejich ŠVP. Zaměříme se na dlouhodobý rozvoj učitelů, hledání a zapojení vhodného obsahu, PR školy směrem k rodičům. Zároveň budeme prezentovat zkušenosti našich škol s projekty 1:1 i se skupinovou výukou, tzv. digitálními hnízdy.