Praktické ukázky využití ICT ve výuce

Petr Slípek
firemní workshop

Technologie jsou dnes již nezbytnou součástí přípravy učitele na výuku. Čím dál více pedagogů zapojuje tablety a chytré telefony přímo do výuky. Jakým způsobem? Jaké jsou přínosy a nevýhody? Pomáhají technologie nebo spíše narušují výuku? Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte během 30 minut plných inspirace i pro Vaše hodiny. Objevte na vlastní oči, že i díky technologiím lze rozvíjet u žáků komunikační dovednosti v reálném světě.