Pracujeme s portálem Počítač ve škole - praktické ukázky využití jednotlivých modulů

Miloš Bukáček

Portál Počítač ve škole se věnuje problematice využívání ICT ve výuce na základních a středních školách. Najdete zde inspiraci do výuky, místo pro vaše setkávání na konferenci Počítač ve škole, nabídky dalšího vzděláváníporadnu pro řešení vašich problémů, aktuální novinky na trhu pro usnadnění nakupování a v neposlední řadě přehled výstupů těch nejzajímavějších projektů škol.

Počítač ve škole je portál, který tvoříte především vy, učitelé. Přijďte se prakticky seznámit s jeho jednotlivými moduly. Letos se zaměříme především na modul Poradna a Projekty. Připomeneme také různé možnosti nastavení vašeho osobního profilu.