Naučte se využívat informační technologie pomocí moderních vzdělávacích nástrojů (prezentuje Petr Nepustil a Ivana Jančová)

Lenka Kopčová
firemní přednáška

V rámci přednášky budou představeny zkušenosti s cloudovými službami Microsoft Office 365 a Google Apps ve školním prostředí, využívání různých typů vzdělávacích portálů ve výuce a při práci s mobilními zařízeními jako jsou například Moodle či Edubase. Jakým způsobem s těmito portály ale naučit pracovat pedagogy ve školách, případně studenty? Jakým způsobem je možné zvládnout efektivní nasazení těchto portálů? Máme pro Vás řešení díky našim prověřeným vzdělávacím kurzům. Také Vám ukážeme výukové materiály ve formě vzdělávacích videí, které je možné efektivně využívat při samostudiu a při nasazování konkrétních školních projektů pedagogy. Videa jsou velmi účinným vzdělávacím nástrojem pro konkrétní školní úkoly i v rámci výuky či práce studentů.