Na velikosti záleží!

Michal Holovský
firemní workshop

Jeden obraz vydá za tisíc slov. To je jednak čínské přísloví, ale také je to s projektory EPSON vyzkoušená pravda. Dnešní generace mladých studentů se díky učení pomocí „obrazů“ učí daleko rychleji a efektivněji. Říkáte si, že Vaši studenti se ale rozhodně neučí moc rychle, i když vy se jim snažíte vše správně vysvětlit? Používejte tedy při výuce díky našim projektorům více velkých „obrazů“. Využijte dataprojektory a nové interaktivní projektory EPSON a učte tak, jak se patří ve 21. století. Řekneme Vám, jak velkou plochu obrazu použít právě ve Vaší třídě, aby viděli i děti ze zadních řad? Projektor nebo panel? Obrazy z většího displeje/panelu (do 80“) jsou akorát vhodné pro první dvě, tři řady. Větší displeje (více než 100“) jsou zase moc drahé.  Chcete se dále dozvědět, jak vytvořit velkou projekční plochu pomocí více projektorů? Nebo jak snadno a levně propojit počítač s projektorem až na vzdálenost 100 m? Všichni víme, jak je to s financemi ve školách, šetří se na IT vybavení, možná Vám peníze zrovna stačí jen na jeden projektor. Nemusí to být žádný problém, řešením je naše novinka v portfoliu -  přenosný FullHD projektor s výbornou svítivostí. Lze ho např. ve sborovně popadnout jako notebook a jít do třídy vyučovat a poté ho opět předat jinému kolegovi k další výuce. Další tipy a triky s projektory uslyšíte na tomto workshopu.