Moderní IT infrastruktura na školách

Lenka Kopčová
přednáška

Prezentátor: Ing. Petr Nepustil – IT konzultant – K-NET Technical International Group, s.r.o.

Společnost K-NET má více než 20 let zkušeností v oblasti IT infrastruktury. Řešení jsou navrhována na zakázku pro komerční společnosti, státní správu a školy. Hlavním tématem prezentace jsou moderní metody pro řízení a správu počítačové sítě na školách. Představeny budou virtualizační technologie, které umožní velmi efektivně řídit počítačovou učebnu a více ji přizpůsobit konkrétní výuce. Následovat budou možnosti řešení Wi-Fi sítí a řízení přístupu různých zařízení do školní sítě. V poslední části přednášky budou představeny technologie pro řízení přístupu žáků a pedagogů k internetu ze školní sítě.