Lídr v projektorech a nově i v inkoustových tiskárnách

Michal Holovský
firemní přednáška

Chcete vědět, čím to je, že je Epson celosvětovou jedničkou v prodeji projektorů? Žijte s firmou EPSON život naplno! Proč byste si měli kazit Váš zrak i náladu Vašich studentů u 1čipových DLP projektorů nebo malých displejů, když za podobnou nebo nižší cenu můžete mít nádherné zážitky z jasných barev u 3LCD projektorů EPSON? Chcete ještě učit s efektivitou jako v 19. století nebo moderně s interaktivním projektorem? Prozradíme, proč se Epson stal nově lídrem v inkoustových tiskárnách. Proč byste měli platit zbytečně vysoké tiskové náklady ve Vašich školních zařízeních, když nyní EPSON nabízí nově daleko levnější řešení? Napovíme, jaké je to mít vyšší tiskovou svobodu a jak jí můžete dosáhnout i ve Vašich školách... Dozvíte se, jak je ve světě ve firmách a státních úřadech postupně nahrazována dražší laserová technologie levnějším inkoustovým tiskem při srovnatelné kvalitě. Všichni se ocitáme na prahu 4. průmyslové revoluce, nenechte si tedy ujít důležité inovace od Epsonu, které můžete využít při výuce.