Jak propojit výuku s tabletem a interaktivní tabulí?

Eva Dvořáková

Učíte na interaktivní tabuli a rádi byste do výuky zapojili i tablety? Využijte k tomu vše, co jste se již naučili i materiály, které jste dosud vytvořili. Software CLASSFLOW od společnosti Promethean integruje práci na interaktivní tabuli s prací na tabletu. Jednotlivé lekce mohou obsahovat jak učitelské, tak studentské karty, testy, kvízy i kreativní otázky. Můžete posílat informace všem studentům nebo pouze vybraným skupinám. Vyuku tak můžete jednoduše individualizovat. S výhodou můžete využít import z aplikací ActivInspire, Smart Notebook či MS PowerPoint. Na semináři si ukážeme, jak se výuka v CLASSFLOW tvoří. Na tabletech DO3DY, které budete mít k dispozici si vše prakticky vyzkoušíte.