Novinky Počítač ve škole 2018

Videa a fotografie z konference Počítač ve škole 2018

Pokud jste se letos na jaře nemohli zúčastnit konference Počítač ve škole, nabízíme vám videa z vybraných přednášek.

Petr Naske: Propojené světa aneb střípky z Digikoalice

Daniela Růžičková: Inovace ICT kurikula, rok dva

Jiří Vaníček: Jak budou vypadat a kde se vezmou učebnice informatiky podle nových RVP

Vyhodnocení ankety 15. ročníku konference Počítač ve škole

Děkujeme všem účastníkům konference Počítač ve škole za vyplnění anketních otázek, pozitivní hodnocení akce i za celou řadu podnětných připomínek. Do ankety se zapojilo 122 účastníků konference.

Úroveň celé konference hodnotím:

Technické zabezpečení konference bylo:

Prezentace z přednášek a workshopů

Zde budeme postupně publikovat prezentace od lektorů, kteří nám je poskytli ke zveřejnění:

Úterní program

Daniela Růžičková: Inovace ICT kurikula, rok dva

Štěpánka Baierlová: IVLP #Hidden No More: Empowering International Women Leaders in STEM

Velká konstrukčně-stavební soutěž!

Na letošní ročník konference Počítač ve škole jsme pro vás připravili týmovou konstrukčně-stavební soutěž. Podrobnosti najdete na vnitřní straně obálky sborníku konference a stavební materiál v konferenčních taškách, které obdržíte.

Více nebudeme prozrazovat, snad jen to, že se těšíme na výtvory, které nám předvedete na společenském večeru :-)

Poděkování za dary do soutěže o ceny

Součástí středečního společenského večera, který se uskuteční v kulturním domě v Novém Městě na Moravě, bude tradiční soutěž o ceny

Děkujeme za poskytnuté dary do soutěže o ceny. Firmy a organizace jsou seřazeny podle termínu zaslání informace o poskytnutých cenách.

Organizační pokyny pro účastníky konference Počítač ve škole 2018

Věnujte, prosím, pozornost následujícím organizačním pokynům:

• konference probíhá v úterý 27. března 2018 v kulturním domě (sousedí s gymnáziem), ve středu 28. března a ve čtvrtek 29.

Co najdete na stáncích vystavovatelů?

Na konferenci Počítač ve škole můžete kromě přednášek a workshopů navštívit také stánky vystavovatelů. Využijte možnost seznámit se s novinkami všech předních ICT firem působících v oblasti školství. Přijďte si osobně popovídat s jejich zástupci, sdělit jim své náměty a postřehy. Stánky vystavovatelů můžete navšívit v budově gymnázia zejména během středy 28. 3. 2018.

Co tedy na stáncích uvidíte (kliknutím na přehled zobrazíte nabídku vybraného vystavovatele)?

Microsoft

Zahájeno přihlašování na workshopy

Zahajujeme registraci na workshopy, které budou probíhat v počítačových učebnách a dalších vybraných učebnách, jejichž kapacita je omezená. Elektronická registrace bude možná do naplnění kapacity daného workshopu.

Mapa účastníků konference Počítač ve škole 2018

Zajímá vás, odkud jsou účastníci konference Počítač ve škole? I letos jsme pro vás připravili interaktivní mapu účastníků konference.

Stále přijímáme příspěvky do elektronického sborníku konference

Nedílnou součástí konference Počítač ve škole je také elektronický sborník příspěvků (ten loňský najdete ZDE). Příspěvek do sborníku může dodat kdokoli z účastníků konference, ale i ten, kdo se konference neúčastní (nebo se na ni nedostal z kapacitních důvodů) a rád by se s ostatními podělil o své zkušenosti s využíváním ICT ve výuce.