Novinky Počítač ve škole 2018

Chcete vystoupit na konferenci? Nyní je ten správný čas vložit anotaci přednášky nebo workshopu!

Milé kolegyně a kolegové, firemní účastníci,

máte-li zájem o vystoupení na konferenci Počítač ve škole 2018, nezapomeňte své přednášky a workshopy zaregistrovat co nejdříve na webu konference.

Základní postup jak vložit svůj příspěvek na konferenci Počítač ve škole najdete v krátké instruktáži.

Vysokoškoláci, navštivte konferenci Počítač ve škole 2018!

Studujete učitelství na vysoké škole a za rok či dva nastoupíte do praxe? Pak neváhejte a navštivte konferenci Počítač ve škole a seznamte se s aktuálními novinkami a trendy v oblasti využívání digitálních technologí ve výuce. A pozor, nabídka není určena pouze pro informatiky, ale pro studenty jakéhokoli oboru učitelství!

Zahájena registrace účastníků na konferenci Počítač ve škole 2018!

Od 1. února 2018 se můžete registrovat na letošní ročník konference Počítač ve školeTěšíme se na Vás opět po roce od 27. do 29. března 2018 na gymnáziu v Novém Městě na Moravě.

Více informací o letošním ročníku konference najdete v sekci Konference.

Hlavní témata 15. ročníku konference Počítač ve škole

Každý ročník konference Počítač ve škole je spojen s hlavními tématy, pro letošní rok jsme zvolili následující čtyři:

Počítač ve škole – celostátní konference učitelů základních a středních škol

27.–29. března 2018 na gymnáziu v Novém Městě na Moravě

Zveme vás na jubilejní 15. ročník celostátní konference Počítač ve škole.