Novinky Počítač ve škole 2016

Fotografie a videa z konference Počítač ve škole 2016

Fotografie z letošního ročníku konference Počítač ve škole najdete již nyní na facebookovém profilu konference.

Postupně zde zveřejníme také odkazy na videa z vybraných přednášek na konferenci Počítač ve škole 2016. Samotná videa najdete také facebookovém profilu konference.

Vyhodnocení ankety 13. ročníku konference Počítač ve škole

Děkujeme všem účastníkům konference Počítač ve škole za vyplnění anketních otázek, pozitivní hodnocení akce i za celou řadu podnětných připomínek. Ankety se zúčastnilo 82 z celkem 185 registrovaných účastníků.

1. Úroveň celé konference hodnotím:

2. Technické zabezpečení konference bylo:

Prezentace z přednášek a workshopů 2016

Na této stránce najdete prezentace z přednášek a workshopů konference Počítač ve škole 2016, které nám poskytli někteří přednášející.

Úterý 22. 3. 2016

Strategie digitálního vzdělávání (Jaroslav Fidrmuc)

Jednoty, aliance, koalice, unie v digitálním vzdělávání rok 2016 (Petr Naske)

Poděkování za dary do soutěže o ceny

Součástí středečního společenského večera (a částečně také úterního večera) bude tradiční soutěž o ceny. Společenský večer se uskuteční v kulturním domě v Novém Městě na Moravě a je určen všem účastníkům konference, kteří se registrovali na celé tři dny.

Děkujeme za poskytnuté dary do soutěže o ceny. Firmy a organizace jsou seřazeny podle termínu zaslání informace o poskytnutých cenách, v závorce je udaná jejich deklarovaná finanční hodnota.

Zahájeno přihlašování na workshopy

Zahajujeme registraci na workshopy, které budou probíhat v počítačových učebnách a dalších vybraných učebnách, jejichž kapacita je omezená. Elektronická registrace bude možná do naplnění kapacity daného workshopu.

Zvažujete účast na konferenci Počítač ve škole? Máte poslední týden na přihlášení!

Připomínáme, že v pátek 18. března 2016 bude ukončeno přihlašování na letošní ročník konference Počítač ve škole. Pokud ještě váháte, prohlédněte si aktuální program. Jste-li učitelem informatiky, matematiky nebo ICT koordinátorem, pak už máte jistě rozmyšleno, těšíme se na vás :-)

Blíží se termín pro odeslání příspěvku do elektronického sborníku konference

Připomínáme všem přednášejícím i dalším zájemcům, že se blíží termín pro odevzdání příspěvků do elektronického sborníku konference. Pokyny pro zpracování a šablonu najdete zde, příspěvky zasílejte kolegovi Janu Roseckému na mail roseckyatgynome [dot] cz nejpozději do středy 16. 3. 2016.

Program 13. ročníku konference Počítač ve škole - 3 dny plné inspirace

Zveřejňujeme program 13. ročníku konference Počítač ve škole (aktualizováno 19. 3. 2016). Čekají vás tři dny plné novinek, experimentů, mobilních i desktopových aplikací, výuky matematiky s podporou ICT, programování, sportovních aktivit s podporou ICT a mnoho dalšího.

MŠMT na konferenci Počítač ve škole představí stav realizace Strategie digitálního vzdělávání

V roce 2014 byla významná část programu konference Počítač ve škole věnována přípravě Strategie digitálního vzdělávání do roku 2020. Od té doby již uběhly dva roky, proto bychom se k tomuto důležitému dokumentu rádi vrátili a seznámili účastníky konference s aktuálním stavem realizace jednotlivých bodů Strategie i s plány do budoucna.

Příjem vystoupení byl ukončen, finalizujeme program letošního ročníku konference Počítač ve škole

Děkujeme všem učitelům základních, středních i vysokých škol, sponzorským firmám a vystavovatelům za přihlášené přednášky a workshopy. Jejich počet je opět vysoký a velmi pestrý, pokud se na konferenci chystáte, máte se určitě na co těšit :-)

Organizátoři již nyní dnem i nocí sestavují finální verzi programu, který bude zveřejněn počátkem příštího týdne. Věříme, že k účasti přiláká i dosud nerozhodnuté pedagogy.