Novinky Počítač ve škole 2015

Videa z konference Počítač ve škole 2015

Postupně zde zveřejníme odkazy na videa z vybraných přednášek na konferenci Počítač ve škole 2015. Samotná videa najdete od letošního roku nově přímo na facebookovém profilu konference.

Vyhodnocení ankety 12. ročníku konference Počítač ve škole

Děkujeme všem účastníkům konference Počítač ve škole za vyplnění anketních otázek i za celou řadu podnětných připomínek. Pokusíme se vyjít vstříc všem konstruktivním a reálným návrhům.

1. Úroveň celé konference hodnotím:

2. Technické zabezpečení konference bylo:

Prezentace z přednášek a workshopů

Na této stránce najdete prezentace z přednášek a workshopů konference Počítač ve škole 2015, které nám poskytli někteří přednášející.

Úterý 31. 3. 2015

Autoevaluace v práci učitele (Blanka Kozáková, Jiří Štěpán)

e-Mole: Časopis o výuce nejen s digitálními technologiemi (Tomáš Feltl)

Dotazník pro účastníky konference a hodnocení vystoupení

Prosíme o vyplnění závěrečného dotazníku, pomůžete nám tím při dalším směřování konference. Jeho vyhodnocení provedeme po 12. dubnu 2015.

Budeme také rádi, pokud ohodnotíte vystoupení, která jste na konferenci viděli. Hodnotit můžete po přihlášení na portálu Počítač ve škole v sekci Počítač ve škole 2015/Vystoupení/Hodnotit vystoupení.

Poděkování firmám za dary do soutěže o ceny

Součástí středečního společenského večera (a nově také úterního večera) bude tradiční soutěž o ceny. Společenský večer se uskuteční v kulturním domě v Novém Městě na Moravě a je určen všem účastníkům konference, kteří se registrovali na celé tři dny.

Děkujeme firmám za poskytnuté dary do soutěže o ceny. Firmy jsou seřazeny podle termínu zaslání informace o poskytnutých cenách, v závorce je udaná jejich deklarovaná finanční hodnota.

Jak zjistím, na které workshopy jsem přihlášen?

Seznam workshopů, na které jste přihlášeni, zjistíte následovně:

Jednota školských informatiků – prosba o vyplnění dotazníků

Zveřejňujeme žádost Jednoty školských informatiků:

Organizační pokyny pro účastníky konference Počítač ve škole 2015

Věnujte, prosím, pozornost následujícím organizačním pokynům:

Zahájeno přihlašování na workshopy

Zahajujeme registraci na workshopy, které budou probíhat v počítačových učebnách a dalších vybraných učebnách, jejichž kapacita je omezená. Elektronická registrace bude možná do naplnění kapacity daného workshopu.

Registrace na konferenci Počítač ve škole končí již tento čtvrtek!

Připomínáme, že registrace účastníků konference Počítač ve škole končí ve čtvrtek 26. 3. 2015. Pokud tedy máte zájem o účast, nepropásněte tento termín. Nepochybně se máte na co těšit, protože program letošního ročníku je velmi bohatý.