Novinky Počítač ve škole 2014

Vyhodnocení ankety 11. ročníku konference Počítač ve škole

Děkujeme všem respondentům za vyplnění anketních otázek i za celou řadu podnětných připomínek pro další ročníky konference.

1. Úroveň celé konference hodnotím:

2. Technické zabezpečení konference bylo:

Videa z konference Počítač ve škole 2014

Postupně zde zveřejníme videa z přednášek úvodního dne konference Počítač ve škole 2014.

Fotografie z konference Počítač ve škole 2014

Fotografie budou postupně zveřejněny na facebookovém profilu konference Počítač ve škole.

Poděkování firmám za dary do soutěže o ceny

Součástí středečního společenského večera byla tradiční soutěž o ceny. Děkujeme všem firmám za jejich dary, které účastníkům konference věnovaly.

Sborník příspěvků konference Počítač ve škole 2014

Zveřejňujeme sborník příspěvků 11. ročníku konference Počítač ve škole.

Na rozdíl od minulých let již nebude na CD jako příloha Sborníku anotací, ale bude volně dostupný na portálu konference.

Program 11. ročníku konference Počítač ve škole - 3 dny plné inspirace (aktualizováno 14. 4. 2014)

Zveřejňujeme program 11. ročníku konference Počítač ve škole (aktualizováno 14. 4. 2014). Čekají vás tři dny plné novinek, dotykových zařízení, experimentálních systémů, výukových aplikací i mapování.

Organizační pokyny pro účastníky konference Počítač ve škole 2014

Věnujte, prosím, pozornost následujícím organizačním pokynům:

Zahájeno přihlašování na workshopy

Zahajujeme registraci na workshopy, které budou probíhat v počítačových učebnách a dalších vybraných učebnách, jejichž kapacita je omezená. Registraci na workshop můžete provést po přihlášení pod vaším uživatelským účtem v sekci Přijatá vystoupení (workshopy jsou řazeny abecedně podle názvu na několika stránkách).

Seminář pro učitele mateřských škol a 1. stupně základních škol

Seminář se uskuteční ve středu 16. dubna 2014 na gymnáziu v Novém Městě na Moravě jako součást konference Počítač ve škole. Bude zde poprve v ČR na edukační konferenci představena novinka MAGICBOX, která již sklidila řadu ocenění jak u nás, tak v zahraničí. Podrobný program sekce najdete ZDE.

Seznam rezervací ubytování

Pokud jste si při registraci na konferenci Počítač ve škole rezervovali ubytování, můžete si prohlédnout aktuální seznam rezervací ubytování (stav k 9. 4. 2014).

V případě jakýchkoli dotazů či nesrovnalostí ohledně ubytování se prosím obraťte e-mailem na Petru Starou (staraatgynome [dot] cz), která váš požadavek obratem vyřídí.