Novinky Počítač ve škole 2011

Fotogalerie z konference Počítač ve škole

Fotogalerii z letošního i několika předcházejících ročníků konference Počítač ve škole najdete na facebookových stránkách konference.

ICT jako základ Školy pro 21. století - tisková zpráva

21. dubna 2011 zveřejnilo VUP Praha tiskovou zprávu o účasti na konferenci Počítač ve škole 2011 a Profilu Škola 21. Najdete ji na webu MŠMT.

Vyhodnocení soutěže o nejoriginálnější fotografii

V letošním roce se nám na facebookových stránkách konference nesešlo příliš mnoho Vašich fotografií z 8. ročníku konference. Jako nejoriginálnější jsme vybrali snímek od Ladislava Fedora (http://www.facebook.com/photo_search.php?oid=123407477781&view=all#!/photo.php?fbid=199090436800068&set=o.123407477781&type=1&theater).

Výsledky hodnocení přednášek a workshopů 8. ročníku konference

V letošním roce jste mohli přímo na portálu konference hodnotit úroveň přednášek a workshopů, kterých jste se zúčastnili v rámci 8. ročníku konference. Celkový počet hlasů (i hlasujících, kteří se zapojili do hodnocení) byl poměrně malý. Přesto jsme se rozhodli v rámci zachování objektivity do výsledného pořadí zařadit pouze ta vystoupení, která byla hodnocena minimálně třemi účastníky. Jak tedy hodnocení dopadlo?

Vyhodnocení ankety 8. ročníku konference

Jak hodnotíte úroveň celé konference?

Jak hodnotíte úvodní den konference se společným programem?

Jak hodnotíte technické zabezpečení konference?

Videopřenos z konference Počítač ve škole

Z prvního dne konference pro Vás opět připravujeme videopřenos, který budete moci sledovat zde: mms://stream.steadynet.cz/pcveskole

Soutěž o nejoriginálnější fotografii z konference Počítač ve škole

Vyhlašujeme soutěž o nejoriginálnější fotografii z konference Počítač ve škole zveřejněnou na Facebooku. Soutěž probíhá od 19. do 30. dubna 2011. Nejoriginálnější fotografii vybere organizační tým konference. Vítěz získá věcnou cenu.

Zapojte se do hodnocení vystoupení na konferenci

S příchodem nového webu je spjat také jiný přístup k hodnocení konferenčních vystoupení. Více o způsobu hodnocení se dozvíte v krátkém návodu. Hodnocení přednášek a workshopů bude uzavřeno k 30. dubnu 2011.

Zahájena registrace na workshopy

Od dnešního dne až do pondělí 18. dubna 2011 se můžete registrovat na vybrané nefiremní workshopy. Pokud bude zájem o některé workshopy převyšovat kapacitu učeben, pokusíme se (po dohodě s prezentujícími) během středečního odpoledne nejžádanější workshopy zopakovat.

Registrovat se můžete (po přihlášení na portál) v sekci Přijatá vystoupení.

Program konference Počítač ve škole 2011

Zveřejňujeme kompletní program letošního ročníku konference Počítač ve škole (aktualizováno k 18. 4. 2011).

Program konference (pdf)