Organizační pokyny pro účastníky konference Počítač ve škole 2018

Věnujte, prosím, pozornost následujícím organizačním pokynům:

• konference probíhá v úterý 27. března 2018 v kulturním domě (sousedí s gymnáziem), ve středu 28. března a ve čtvrtek 29. března v budově gymnázia
  • prezence účastníků probíhá po celé tři dny v budově gymnázia (v úterý od 8 hodin)
  • veškeré informační materiály, aktuální program, stravenky, obdržíte při prezenci
  • pokud přijedete vlastním automobilem, doporučujeme zaparkovat před obchodním domem Billa, kde je dostatečně prostorné neplacené parkoviště (3 minuty chůze ke gymnáziu :-), nebo v místě vašeho ubytování

Informace související s přihlašováním na workshopy najdete v tomto článku.

Podrobnosti ke stravování, ubytování a přehled rezervací ubytování najdete zde.

Pro účastníky ubytované na Hotelu SKI jsme zajistili zdarma kyvadlovou dopravu, prosíme využijte i této možnosti.

Na celé řadě workshopů se předpokládá využití vašich vlastních mobilních zařízení (zejména mobilní telefon), nezapomeňte si tedy mobily každý den plně nabít a zejména uvolnit dostatek místa na instalaci nových aplikací.

Pokyny pro lektory přednášek a workshopů:

• ve všech konferenčních prostorách bude k dispozici bezdrátové připojení k internetu
  • prezentační techniky bude k dispozici dataprojektor, PC/notebook (možno použít i vlastní, ale je-li to možné, využijte konferenční PC), připojení k reproduktorům
  • v případě prezentování z vlastního zařízení si nezapomeňte dovézt vlastní redukci (je-li to třeba)
  • v případě technických dotazů či problémů se obraťte na správce sítě – Jiří Padalík (podporaatgynome [dot] cz, tel. 724 734 183)
  • pokud jste požadovali na vaše vystoupení instalaci jakéhokoli software, je vaší povinností ověřit si jeho funkčnost přímo v učebně, kde budete mít váš workshop, můžete tak učinit v úterý 27. 3. odpoledne mezi 15.–18. hodinou nebo ve středu 28. 3. ráno mezi 7.-8. hodinou (případně i jindy po dohodě se správcem sítě)

V případě jakýchkoli dalších dotazů se na nás můžete kdykoli obrátit. Těšíme se na Vás a vaše vystoupení na konferenci Počítač ve škole 2018.