Přijeďte vystoupit na konferenci Počítač ve škole 2023!

teacher

Chcete ukázat, jak učíte novou informatiku? Rozvíjíte digitální kompetence v přírodovědných předmětech? Vydáte se s účastníky konference do terénu a naučíte je sbírat, analyzovat a vizualizovat data? Máte tipy, jak začlenit problematiku sociálních sítí a online bezpečnosti do výuky? Je IoT vaším koníčkem? Máte představu, jak by měla vypadat maturita z informatiky na gymnáziu? Nebo se chcete pochlubit s jakýmkoli jiným tématem vašim kolegům?

Pak neváhejte a přijeďte vystoupit na konferenci Počítač ve škole s přednáškou, workshopem nebo výrobkem. Vystoupení všech učitelů jsou honorována. Nezapomeňte na termín 3. března 2023, kdy bude příjem vystoupení ukončen.

Anotaci vystoupení vkládejte po přihlášení pod vaším uživatelským účtem prostřednictvím odkazu Vložit příspěvek.

(Vystupujete na konferenci poprvé? Nezapomeňte, že nestačí pouze vložit anotaci vašeho vystoupení. Je třeba se také řádně registrovat jako účastník konference).