Procvičování angličtiny hravě a efektivně s Umíme anglicky

Jako učitel angličtiny jsem hledal zdroj pro procvičování jazyka, který bude děti bavit a zároveň se v něm něco skutečně naučí. Chtěl jsem také ušetřit čas při přípravě hodin, hodnocení, mít průběžný přehled o znalostech svých žáků, vědět, kde nejvíc dělají chyby a co nejvíce individualizovat výuku. Našel jsem. A rád bych se s Vámi podělil o své zkušenosti s online systémem Umíme anglicky, ve kterém si prakticky ukážeme:

• řadu ukázek cvičení pro zábavné a zároveň efektivní procvičování učiva z rozsáhlé databáze systému Umíme anglicky včetně ukázky vzorové hodiny
  • základní funkcionalitu systému (přehled o znalostech žáků, hodnocení, statistiky, nejčastější chyby, nástěnka, domácí úkoly, aktivity pro více hráčů)
  • jakým způsobem využívat systém s digitálními technologiemi (mobily, tablety, počítače, interaktivní tabule, apod.)

Přednášku povede Ing. Miroslav Mráz, učitel angličtiny a informatiky ze ZŠ Labyrinth Brno.