Organizační pokyny pro účastníky konference Počítač ve škole 2019

Věnujte, prosím, pozornost následujícím organizačním pokynům:

- konference probíhá v úterý 16. dubna 2019 v kulturním domě (sousedí s gymnáziem), ve středu 17. a ve čtvrtek 18. dubna 2019 v budově gymnázia

- prezence účastníků probíhá po celé tři dny v budově gymnázia (v úterý od 8:00)

- veškeré informační materiály, aktuální program, stravenky, obdržíte při prezenci

- pokud přijedete vlastním automobilem, doporučujeme zaparkovat před obchodním domem Billa, kde je dostatečně prostorné neplacené parkoviště (3 minuty chůze ke gymnáziu :-), nebo v místě vašeho ubytování

Podrobnosti ke stravování, ubytování a přehled rezervací ubytování.

Pro účastníky ubytované na Hotelu SKI jsme zajistili zdarma kyvadlovou dopravu, prosíme využijte i této možnosti.

Sestavte si vlastní program

Přímo na webu konference si nově můžete sestavit svůj vlastní program, podrobnosti najdete zde. Přihlašování na workshopy bude zahájeno ve čtvrtek 11. 4. 2019, návod najdete zde.

Na celé řadě workshopů se předpokládá využití vašich vlastních mobilních zařízení, nezapomeňte si je tedy každý den plně nabít a uvolnit dostatek místa na instalaci nových aplikací.

Ptejte se lektorů

Všem lektorům, kteří vystoupí v rámci plenární sekce v úterý 16. 4. 2019, můžete předem položit otázku, návod najdete zde.

Pokyny pro lektory

- ve všech konferenčních prostorách (kulturní dům, škola) bude k dispozici bezdrátové připojení k internetu

- v přednáškových místnostech bude k dispozici dataprojektor, PC/notebook (možno použít i vlastní), připojení k reproduktorům

- v případě prezentování z vlastního zařízení si nezapomeňte dovézt vlastní redukci (je-li to třeba)

- pokud jste požadovali na vaše vystoupení instalaci jakéhokoli software, je vhodné si ověřit jeho funkčnost přímo v učebně, kde budete mít váš workshop, můžete tak učinit v úterý 16. 4. odpoledne mezi 16.30–18.00, ve středu 17. 4. ráno mezi 7.–8. hodinou, případně i jindy po dohodě se správcem sítě

- v případě technických dotazů či problémů se obraťte na správce sítě – Jiří Padalík (podpora@gynome.cz, tel. 724 734 183)

V případě jakýchkoli dalších dotazů se na nás můžete kdykoli obrátit. Těšíme se na Vás a vaše vystoupení na konferenci Počítač ve škole 2019.