Chcete vystoupit na konferenci Počítač ve škole? Zbývá poslední týden na vložení anotace vystoupení!

Děkujeme všem, kteří již zadali anotaci svého vystoupení na webu konference. Pokud i vy chcete vystoupit s přednáškou a/nebo workshopem, nezapomeňte na termín 20. 3. 2019, kdy bude příjem vystoupení ukončen.

Již nyní se velice slibně naplňují sekce Algoritmizace a robotika, Mapování s podporou ICT i Multimédia ve škole. Naopak stále velmi poptáváme vystoupení do sekce Informační a vzdělávací portály škol. Neváhejte a přestavte své zkušenosti s budováním školního webu na různých platformách, se školními informačními systémy i se systémy pro podporu výuky jako např. Moodle či Google Classroom.

Anotaci vystoupení vkládejte po přihlášení pod vaším uživatelským účtem prostřednictvím odkazu Vložit příspěvek.

Další možností aktivní účasti na konferenci je váš příspěvek do e-sborníku konference. Ten vkládejte také výše uvedeným způsobem do 9. 4. 2019.