17. ročník konference Počítač ve škole se uskuteční!

Info k organizaci 17. ročníku konference

Již za měsíc, v polovině září, vás čeká 17. ročník konference Počítač ve škole. Organizátoři udělají maximum, aby akce mohla proběhnout prezenčně. Pokud to nebude možné z důvodu nařízených protikoronavirových opatření, proběhne akce online.

Jak to bude s konferenčními materiály?

Konferenční sborník, firemní materiály i slíbený dárek (IoT meteostanice v hodnotě přes 700 Kč) obdrží všichni přihlášení účastníci (prezenčně nebo poštou v případě online formy konference).

Jak to bude s konferenčním poplatkem?

Faktury pro zaplacení konferenčního poplatku budou rozeslány přihlášeným účastníkům v posledním srpnovém týdnu. V případě konání konference online obdrží všichni přihlášení účastníci z řad pedagogů slevu ve výši 10–15 % na další ročník konference (dle výše zaplaceného konferenčního poplatku).

Stále přijímáme příspěvky do elektronického sborníku konference

Připomínáme, že nám stále můžete posílat příspěvky do elektronického sborníku konference. Více info pro autory příspěvků najdete v sekci Pro autory.