Využití tabule ACTIVboard v matematice pro 7. ročník (workshop)

Bronislav Návojský

Základní škola Havlíčkův Brod, Nuselská 3240, Havlíčkův Brod, PSČ: 580 01; e-mail: bronislav [dot] navojskyatnuselska [dot] hbrod [dot] indos [dot] cz

Tento workshop navazuje na moji přednášku se stejným názvem. Zde budete moci pracovat s mými předváděcími sešity s vybranými tématy matematiky 7. ročníku. Dále si budete moci vyzkoušet práci s hlasovacím zařízením při kontrolních testech a vyhodnocení výsledků těchto orientačních testů. Budete si moci vyzkoušet ovládání některých z her k daným tématům (Domino, Pexeso, Magický trojúhelník, Jedničkář, Piškvorky 3x3, Pyramidu, Poklad a další), případně si zahrát některé z her pomocí hlasovacího zařízení. Některé z her slouží k procvičování okamžité reakce žáků, jiné slouží k zadávání i vyhodnocení práce žáků v lavicích (slovní úlohy, konstrukční úlohy, …). Některé z hodin a další informace naleznete na internetové adrese: www.conti-sw.wz.cz.

Článek byl zveřejněn ve sborníku konference Počítač ve škole 2009.
NáhledPřílohaVelikost
navojsky2.pdf323.08 KB