ICT VE VÝUCE NA ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH - Z POHLEDU UČITELE JAZYKA A SPOLEČENSKO VĚDNÍCH PŘEDMĚTŮ

VERONIKA BISKUPOVÁ

Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace, Kravsko 169, 671 51 Kravsko; e-mail: biskveatatlas [dot] cz

Žáci základních škol dnes běžně užívají PC a internet ke komunikaci se svými kamarády, ke hraní her a k jiným aktivitám, které jim informační technologie nabízejí. V dospělosti se jim informační technologie stanou každodenním pomocníkem při zaměstnání i v životě. Základní škola by měla využívat informační technologie se stejnou samozřejmostí, se kterou se vyskytují v životě žáků. Základní škola Kravsko se snaží tuto myšlenku naplnit a využívá ICT nejen ve výuce informatiky, ale i ve výuce jiných předmětů.

Článek byl zveřejněn ve sborníku konference Počítač ve škole 2007.
NáhledPřílohaVelikost
biskupova.pdf1.08 MB
Vaše hodnocení: Žádné Průměr: 3 (1 hlas)