Základy programování - kurz jsme prezentovali na konferenci Počítač ve škole

Datum a čas:
14. duben 2017 - 10:00

Připravujeme pro Vás již třetí běh online kurzu Základy programování, ve kterém učitele metodicky provedeme prací s Visual Studiem (C#). Kurz zahájíme 22. května 2017.

Pokud zvažujete zavedení algoritmizace a programování do výuky od dalšího školního roku, je právě teď dobrá doba připravit se na práci ve vhodném vývojářském prostředí, v tomto případě Visual Studio (C#).

Tento akreditovaný kurz je koncipován do 5 podvečerních setkání, celkem 20 h online (2h webinář a 2 h samostatné práce pod vedením tutora) . Kurz vede Jiří Sumbal a má pro Vás připravena témata:
„Úvod do programování“
„Práce s daty I.“
„Programové struktury“
„Práce s daty II.“
„Pokročilé programování “
včetně metodiky jejich zavedení do výuky.

Protože pilotáž kurzu proběhla úspěšně, prezentovali jsme jej na konferenci Počítač ve škole 2017.
Pokud máte zájem o zaslání ukázky z tohoto kurzu, pište prosím na blanka.kozakova(zavinac)kvic.cz

Těšíme se na Vaši účast.
Přihlášku naleznete v příloze článku nebo Vám na vyžádání zašle katerina.vyhlidalova(zavinac)kvic.cz
Místo:
Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
Štefánikova 826/7
Nový Jičín 741 01