Výuka přírodních věd se školním laboratorním systémem

Datum a čas:
1. leden 2016 (Celý den) - 23. prosinec 2016 (Celý den)
Sponzor:
TFSoft

Školní laboratorní systémy (měřicí systémy) nejsou zatím na našich školách příliš rozšířeny. Hlavním důvodem je malá informovanost pedagogů ohledně aktuální nabídky těchto systémů na našem trhu, dále pak představa o jejich možnostech a nakonec způsob zařazení do výuky. Tento kurz je zaměřen především na první dvě jmenované části — získání představy o nabídce těchto systémů na našem trhu a seznámení s možnostmi laboratorních systémů ve výuce. Kurz je zaměřen na základní seznámení se systémem, neklade si za cíl naučit účastníky pracovat s jednotlivými přístroji v konkrétních předmětech.

Mimo základní workshop nabízíme:

Výuka biologie se školním laboratorním systémem
Výuka chemie se školním laboratorním systémem
Výuka fyziky se školním laboratorním systémem
Výuka zeměpisu se školním laboratorním systémem

Všechny naše vzdělávací akce jsou akreditovány v rámci systému DVPP (Další vzdělávání pedagogických pracovníků) Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Místo:
Místo konání workshopu - Gymnázium Polička, nebo u vás na škole