Novinky Počítač ve škole 2017

Vyhodnocení ankety 14. ročníku konference Počítač ve škole

Děkujeme všem účastníkům konference Počítač ve škole za vyplnění anketních otázek, pozitivní hodnocení akce i za celou řadu podnětných připomínek. Ankety se zúčastnilo 103 z celkem 179 registrovaných účastníků.

Konference jsem se zúčastnil(a) jako:

Videa z konference Počítač ve škole 2017

Pokud jste se letos nemohli zúčastnit konference Počítač ve škole, nabízíme vám videa z vybraných přednášek prvního dne konference. Samotná videa najdete také facebookovém profilu konference.

Prezentace z přednášek a workshopů 2017

Na této stránce najdete prezentace z přednášek a workshopů konference Počítač ve škole 2017, které nám poskytli někteří přednášející. Další inspiraci pro vaši výuku najdete také v elektronickém sborníku konference.

Úterý 11. 4. 2017

Vzdělání 4.0 (Jaroslav Fidrmuc)

Poděkování za dary do soutěže o ceny

Součástí středečního společenského večera, který se uskuteční v kulturním domě v Novém Městě na Moravě, bude tradiční soutěž o ceny.

Děkujeme za poskytnuté dary do soutěže o ceny. Firmy a organizace jsou seřazeny podle termínu zaslání informace o poskytnutých cenách.

Organizační pokyny pro účastníky konference Počítač ve škole 2017

Věnujte, prosím, pozornost následujícím organizačním pokynům:

Zahájeno přihlašování na workshopy

Zahajujeme registraci na workshopy, které budou probíhat v počítačových učebnách a dalších vybraných učebnách, jejichž kapacita je omezená. Elektronická registrace bude možná do naplnění kapacity daného workshopu.

Co najdete na stáncích vystavovatelů?

Na konferenci Počítač ve škole můžete kromě přednášek a workshopů navštívit také stánky vystavovatelů. Využijte možnost seznámit se s novinkami všech předních ICT firem působících v oblasti školství. Přijďte si osobně popovídat s jejich zástupci, sdělit jim své náměty a postřehy. Stánky vystavovatelů můžete navšívit v budově gymnázia zejména během středy 12. 4. 2017 (u firem Microsoft, Epson, KDZ) také ve čtvrtek 13. 4. 2017.

Co tedy na stáncích uvidíte (kliknutím na přehled zobrazíte nabídku vybraného vystavovatele)?

Zvažujete účast na konferenci Počítač ve škole? Máte poslední dva týdny na přihlášení!

Připomínáme, že v pátek 7. dubna 2017 bude ukončeno přihlašování na letošní ročník konference Počítač ve škole. Pokud ještě váháte, prohlédněte si aktuální program, najdete zde nabídku přednášek a workshopů pro informatiky, ICT koordinátory, učitele humanitních i přírodovědných předmětů.  Přijeďte se vzdělávat, inspirovat i pobavit, těšíme se na vás :-)

Program 14. ročníku konference Počítač ve škole – 3 dny inspirace pro učitele přírodovědných i humanitních předmětů

Zveřejňujeme program 14. ročníku konference Počítač ve škole. Čekají vás tři dny plné novinek, laboratorních cvičení s podporou ICT, výuky humanitních předmětů s podporou ICT, budete si hrát, ocitnete se ve virtuální a rozšířené realitě  a mnoho dalšího.

Příjem vystoupení byl ukončen, finalizujeme program 14. ročníku konference Počítač ve škole

Děkujeme všem učitelům základních, středních i vysokých škol, sponzorským firmám a vystavovatelům za přihlášené přednášky a workshopy. Jejich počet je opět vysoký a velmi pestrý, pokud se na konferenci chystáte, máte se určitě na co těšit :-)

Organizátoři již nyní dnem i nocí sestavují finální verzi programu, který bude zveřejněn v nejbližších dnech. Věříme, že k účasti přiláká i dosud nerozhodnuté pedagogy. Přihlašovat se můžete do 4. dubna 2017.