Organizační pokyny pro účastníky konference Počítač ve škole 2017

Věnujte, prosím, pozornost následujícím organizačním pokynům:

• konference probíhá v úterý 11. dubna 2017 v kulturním domě (sousedí s gymnáziem), ve středu 12. dubna a ve čtvrtek 13. dubna v budově gymnázia
  • prezence účastníků probíhá po celé tři dny v budově gymnázia
  • veškeré informační materiály, aktuální program, stravenky, obdržíte při prezenci
  • pokud přijedete vlastním automobilem, doporučujeme zaparkovat před obchodním domem Billa, kde je dostatečně prostorné neplacené parkoviště (3 minuty chůze ke gymnáziu :-), nebo v místě vašeho ubytování

Informace související s přihlašováním na workshopy najdete v tomto článku.

Podrobnosti ke stravování, ubytování a přehled rezervací ubytování najdete zde.

Na celé řadě workshopů se předpokládá využití vašich vlastních mobilních zařízení (zejména mobilní telefon), nezapomeňte si tedy mobily každý den plně nabít a zejména uvolnit dostatek místa na instalaci nových aplikací. Doporučujeme předem přemístit data z vnitřní paměti na SD kartu, zejména aplikace pro rozšířenou a virtuální realitu patří mezi datově velmi náročné.

Pokyny pro lektory přednášek a workshopů:

• ve všech konferenčních prostorách bude k dispozici bezdrátové připojení k internetu
  • prezentační techniky bude k dispozici dataprojektor, notebook (možno použít i vlastní), připojení k reproduktorům
  • v některých učebnách v budově gymnázia jsou dataprojektory s pouze VGA připojením, pokud chcete prezentovat z vlastního zařízení, které tento konektor nemá, doporučujeme si dovézt vlastní redukci HDMI-VGA (netýká se vystoupení v kulturním domě a v aule budovy gymnázia, kde bude HDMI připojení k dispozici)
  • v případě technických dotazů či problémů se obraťte na správce sítě – Jiří Padalík (podporaatgynome [dot] cz, tel. 724 734 183)
  • pokud jste požadovali na vaše vystoupení instalaci jakéhokoli software, je vaší povinností ověřit si jeho funkčnost přímo v učebně, kde budete mít váš workshop, můžete tak učinit v úterý 11. 4. odpoledne mezi 15.–18. hodinou nebo ve středu 12. 4. ráno mezi 7.-8. hodinou (případně i jindy po dohodě se správcem sítě)

V případě jakýchkoli dalších dotazů se na nás můžete kdykoli obrátit. Těšíme se na Vás a vaše vystoupení na konferenci Počítač ve škole 2017.