Nabízíme VÝRAZNOU SLEVU na konferečním poplatku!

Na základě vašich žádostí jsme připravili výraznou slevu na konferenčním poplatku pro všechny, kteří se konference chtějí (mohou) zúčastnit pouze jeden den. Pokud přijedete pouze ve středu 20. dubna 2011, zaplatíte jen 570 Kč a získáte:

• kompletní konferenční materiály (sborník, DVD, ...)
  • možnost navštívit kteroukoli přednášku nebo workshop (jejich přehled najdete v části Vystoupení)
  • možnost vyzkoušet si v praxi všechny nejrozšířenější typy interaktivních tabulí
  • možnost během jednoho dne a na jednom místě navštívit veletrh více než dvaceti nejdůležitějších firem, které produkují výukový software a počítačovou techniku (jejich přehled najdete v sekci Vystavující)
  • možnost setkat se osobně s téměř 200 učiteli základních a středních škol
  • oběd v ceně konferenčního poplatku

Velikonoce začínají konferencí Počítač ve škole, neváhejte a zaregistrujte se nejpozději do pátku 8. dubna 2011. Pro přihlášení na konferenci si nejprve vytvořte nový účet na tomto portálu a poté využijte tento slevový registrační balíček. Přijeďte se inspirovat, těšíme se na Vás v Novém Městě na Moravě.