Prezentovaný online kurz Základy programování - je čas se přihlásit

Připravujeme již třetí běh online kurzu Základy programování, ve kterém učitele metodicky provedeme prací s Visual Studiem (C#). Protože pilotáž kurzu proběhla úspěšně (2 kurzy pro 14 účastníků), prezentovali jsme tento vzdělávací program v příspěvku zaměřeném na posilování informatického myšlení žáků na konferenci Počítač ve škole 2017.

Kurz zahájíme 22. května 2017. Pokud zvažujete zavedení algoritmizace a programování do výuky od dalšího školního roku, je právě teď dobrá doba připravit se na práci ve vhodném vývojářském prostředí, v tomto případě Visual Studio (C#). Akreditovaný kurz je koncipován do 5 podvečerních setkání, celkem 20 h online (2h webinář a 2 h samostatné práce pod vedením tutora) . Kurz vede Jiří Sumbal a má pro Vás připravena témata:
„Úvod do programování“
„Práce s daty I.“
„Programové struktury“
„Práce s daty II.“
„Pokročilé programování “
Významnou přidanou hodnotou kurzu je metodika zavedení probíraných témat do výuky, sdílení společných postupů v rámci kurzu, vytvoření komunity spolupracujících učitelů. Více o kurzu publikujeme na http://www.kvic.cz/aktualita/8054/Zaklady_programovani_-_kurz_jsme_prezentovali_na_konferenci_Pocitac_ve_skole

NáhledPřílohaVelikost
prihlaska_zakl-progr-22-5-2017.pdf109.86 KB